سایت های دارای امتیاز برتر - آیا Pocket Option در ایالات متحده غیرقانونی است؟
وبلاگ

سایت های دارای امتیاز برتر - آیا Pocket Option در ایالات متحده غیرقانونی است؟

ایالات متحده آمریکا مکانی دشوار برای مبادله گزینه های باینری است. با تغییر مداوم مقررات و قوانین، ممکن است از خود بپرسید که آیا اطلاعاتی که در اختیار دارید صحیح و به روز است یا خیر. اولاً، استفاده از گزینه های باینری در ایالات متحده "غیر قانونی" است. با این حال، ممکن است آن را در مقایسه با کشورهای دیگر چالش‌برانگیزتر بیابید. به این ترتیب معاملات باینری آپشن در مقایسه با فارکس یا سایر انواع معاملات تنظیم نشده است، بنابراین محدودیت‌ها آنقدر که می‌توانستند سختگیرانه نیستند. با این حال، ضروری است مطمئن شوید که با یک کارگزار معتبر و تنظیم شده معامله می کنید، چه مستقر در ایالات متحده باشد و چه تا زمانی که آنها به طور قانونی معامله گران ایالات متحده را می پذیرند.
چگونه می توان نتایج معاملات خود را با Pocket Option بهبود بخشید
وبلاگ

چگونه می توان نتایج معاملات خود را با Pocket Option بهبود بخشید

اشتباهی که اکثر معامله گران مرتکب می شوند این است که… اگر می خواهید یک معامله گر سودآور باشید، باید یک استراتژی معاملاتی با نرخ برد بالا پیدا کنید. بنابراین شما همه چیز را در مورد تجارت یاد می گیرید، از جمله الگوهای نمودار، اکشن قیمت، نسبت های فیبوناچی، RSI، MACD و غیره زیرا هر چه بیشتر یاد بگیرید، بهتر می شوید! خوب، این معمولا نتیجه معکوس می دهد. زیرا هرچه بیشتر یاد بگیرید، به دلیل اطلاعات متناقض بیشتر به خود شک خواهید کرد. موافق؟ خب حالا سوال اینه… وقتی تقریباً همه شکست می‌خورند، چگونه می‌توانید جزء 5 درصد معامله‌گران برتر باشید؟ (نکته: شما باید کارهایی را انجام دهید که 95٪ معامله گران انجام نمی دهند.) ادامه مطلب…
برای معامله با گزینه های باینری در Pocket Option چقدر باید ریسک کنیم
وبلاگ

برای معامله با گزینه های باینری در Pocket Option چقدر باید ریسک کنیم

گزینه های باینری یک نوع اختیار همه یا هیچ است که در آن شما مقدار مشخصی از سرمایه را به خطر می اندازید و آن را از دست می دهید یا بر اساس اینکه قیمت دارایی پایه بالاتر یا پایین تر است (بسته به انتخاب شما) یک بازده ثابت می کنید. قیمت مشخص در یک زمان خاص اگر حق با شماست، پرداخت مقرر را دریافت می کنید. اگر اشتباه می کنید، سرمایه ای که شرط بندی کرده اید از بین می رود. اگرچه این تعریف گسترش یافته است. در سال 2009، صرافی Nadex مستقر در ایالات متحده، گزینه هایی را ایجاد کرد که به معامله گران اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهند یک گزینه را خریداری یا بفروشند. این طیف وسیعی از سناریوها را ایجاد می کند، زیرا یک معامله گر می تواند با کمتر از ضرر کامل یا سود کامل خارج شود. مهم نیست که کدام گزینه باینری را معامله می کنید - گزینه های جیبی یا سایر گزینه های باینری - "اندازه موقعیت" مهم است. اندازه موقعیت شما میزان ریسک شما در یک معامله است. اینکه چقدر ریسک می کنید نباید تصادفی باشد، و نه بر اساس اینکه چقدر متقاعد هستید که یک معامله خاص به نفع شما خواهد بود. اندازه موقعیت را به عنوان یک فرمول مشاهده کنید و از آن برای هر معامله استفاده کنید.
معامله گران میلیونر در Pocket Option چگونه فکر و عمل می کنند
وبلاگ

معامله گران میلیونر در Pocket Option چگونه فکر و عمل می کنند

یکی از سخت‌ترین حقایق در مورد تجارت برای پیاده‌سازی این است که اگر امیدوارید به طور مداوم سودآور شوید، باید قبل از اینکه باشید، همانطور که هستید فکر کنید و رفتار کنید. معامله گران مشتاق باید از ویژگی های ذهنی، نگرش، سیستم های اعتقادی و فرآیندهای معاملاتی آن دسته از معامله گران و سرمایه گذاران موفقی که پیش از آنها قدم برداشته اند، پیروی کرده و تقلید کنند. این امر بدیهی به نظر می رسد و شاید نسبتاً آسان به نظر برسد، اما دلیلی وجود دارد که چرا تعداد کمی از افراد واقعاً به موفقیت تجاری دست می یابند. اگر می‌خواهید شروع به کسب درآمد در بازار کنید، به بینش و کمک در مورد آنچه که واقعاً باید تغییر دهید و انجام دهید، نیاز دارید. دلیل اصلی شکست اکثر مردم در معاملات این است که مردم معمولاً دوست ندارند به طور مداوم کاری انجام دهند که تا حدودی "خسته کننده" یا "ناراحت کننده" است. حتی وقتی صحبت از موارد مهمی مانند سلامتی و تناسب اندام به میان می‌آید، بیشتر مردم می‌دانند چه کاری باید انجام دهند، اما آگاهانه آن را انجام نمی‌دهند، حتی زمانی که از عواقب آن آگاه هستند. زمانی است که این «پیامدها» «دور» یا «خیلی دور» به نظر می‌رسند، ما شروع به کاهش تعهد خود به رشته مورد نیاز برای موفقیت می‌کنیم. بنابراین، شما باید این پیامدها را در ذهن خود نگه دارید، به طوری که برای انجام کارهایی که باید انجام دهید تا به آنچه می خواهید، ارزش بیشتری قائل شوید.
5 نکته برای حرفه ای بودن برای تجارت بهتر با گزینه باینری در Pocket Option - چگونه آن را برنده شویم؟
وبلاگ

5 نکته برای حرفه ای بودن برای تجارت بهتر با گزینه باینری در Pocket Option - چگونه آن را برنده شویم؟

در این صفحه بهترین و ساده ترین نکات و ترفندها را برای تجارت گزینه های باینری به شما نشان می دهم. این یک توصیه برای معامله گران مبتدی یا پیشرفته است. با بیش از 10 سال تجربه در تجارت، من می دانم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. چرا معامله گران پول خود را در بازار از دست می دهند، همیشه همین اشتباهات است. مهم است که تمام مراحل و تکنیک های این وب سایت را طی کنید زیرا تنها یک اشتباه می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد: