چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند

چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند

بیش از 90٪ از بازرگانان در Pocket Option ضرر می کنند. اما چرا و چگونه می توانید به 10٪ درآمدزا بپیوندید؟

Pocket Option بیان می کند که تا 90٪ حساب های فعال ضرر می کنند. این بدان معناست که حدود 10٪ از کل حسابهای فعال از طریق سیستم عامل درآمد کسب می کنند. حقیقت این است که ، بسیاری از معامله گران ضرر نمی کنند پول نقد خود را از دست بدهند.

در واقع ، آنها هر چند وقت یک بار برخی از معاملات برنده را انجام می دهند. با این حال ، معاملات برنده آنها درآمد کافی برای جبران ضرر و زیان نخواهد داشت. اما چرا چنین درصد بالایی از بازرگانان ضرر می کنند؟

دلیل اصلی زیان دهی تاجران ناسازگاری است. آنها ده ها استراتژی معاملاتی می دانند و سعی می کنند از آنها در هر بازاری که تجارت می کنند استفاده کنند. آنها همچنین همزمان چندین بازار را معامله می کنند.

آنها همچنین به ندرت برنامه های تجاری خود را دنبال می کنند. آشنا بنظر رسیدن؟ همه اینها بهم پیوسته در نهایت منجر به خسارات زیادی خواهد شد.

چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند
90٪ از معامله گران Pocket Option که ضرر می کنند متناقض هستند

یکی از دلایل اصلی از دست دادن پول ، امتحان استراتژی های تجاری بسیار زیاد است. این سناریو را در نظر بگیرید. شما یک استراتژی تجارت داغ را به صورت آنلاین کشف کرده اید و تصمیم دارید آن را در معاملات خود اعمال کنید.

چند معامله اول برنده هستند. سپس تصمیم می گیرید در تجارت بعدی خود پول بیشتری سرمایه گذاری کنید. ضرر می کند ناامید ، شما استراتژی را به عنوان شانس می نویسید و به دنبال یک استراتژی تجارت جدید می گردید.

آیا تشخیص اینکه چه چیزی واقعاً باعث کاربرد این استراتژی شده است آسان تر بود؟ ممکن است دریابید که در شرایط خاص بازار (روند رو به گسترش یا دامنه) بهترین عملکرد را دارد. اکنون که می دانید چه عواملی ضرر را هنگام معامله در سیستم عامل Pocket Option تضمین می کند ، 10٪ از تجار چگونه درآمد کسب می کنند؟

دلیل اینکه فقط 10٪ از معامله گران از طریق Pocket Option درآمد کسب می کنند

سازگاری دلیل اصلی این است که فقط 10٪ از تجار در واقع از طریق Pocket Option درآمد کسب می کنند. اما ثبات در چیست؟ برای مبتدیان ، این معامله گران استراتژی معاملاتی را انتخاب می کنند که ثابت شده سودآوری دارد.

هیچ استراتژی تجاری برتر از دیگری نیست. نحوه و مکان استفاده از استراتژی مهم است. با این اوصاف ، بازرگانانی که درآمد کسب می کنند فقط چند استراتژی معاملاتی دارند.

هر کدام در بازار خاصی اعمال می شوند. به عنوان مثال ، از یک استراتژی در بازارهای ارز استفاده می شود و تنها زمانی که قیمت ها روند رو به رشد دارند.

وقتی قیمت متغیر است نمی توان از همین استراتژی در بازار کالاها استفاده کرد. این بدان معناست که معامله گران موفق می فهمند آنچه در یک بازار کار می کند لزوماً در بازار دیگر جواب نمی دهد.

چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند
کاری که تاجران موفق در Pocket Option انجام می دهند

مراحل لازم برای تبدیل شدن به یک تاجر موفق Pocket Option

اولین کاری که همیشه باید با یک استراتژی جدید تجاری روبرو شوید ، آزمایش آن در حساب آزمایشی خود است. نه یک بار ، بلکه چندین بار در بازارهای مختلف.

استراتژی های معاملاتی را که برای شما مناسب هستند حفظ کنید. همچنین ، در مورد بازارهایی که می خواهید در آنها تجارت کنید تصمیم بگیرید. من فقط چند بازار مرتبط را توصیه می کنم.

به عنوان مثال ، اگر کالایی را ترجیح می دهید می توانید طلا و نقره را انتخاب کنید ، اگر ارز را ترجیح می دهید ، می توانید فقط چند جفت انتخاب کنید. چرا؟ انتخاب چند بازار برای تجارت فرصتی برای مطالعه آنها فراهم می کند.

با گذشت زمان ، شما فقط با مشاهده نمودارهای خود می توانید به طور غریزی بدانید که چگونه یک بازار احتمالاً حرکت می کند. و این یک مزیت است که شما بیش از 90٪ از معامله گران ناموفق را خواهید داشت.

گام بعدی شما باید انتخاب استراتژی های مناسب مدیریت پول و همچنین زمان معاملات شما باشد. من معمولاً هنگام ورود به کارهایی که بین 15 تا 30 دقیقه طول می کشد از شمع های 5 دقیقه ای استفاده می کنم.

این امر تجزیه و تحلیل فنی را آسان تر می کند. شاخص های معاملاتی و نوع نمودار مورد استفاده شما نیز مهم است. می توانید از نمودارهای شمع استفاده کنید که خواندن آنها آسان است.

مدیریت پول شامل تصمیم گیری در مورد میزان تجارت و نحوه محافظت از سرمایه است. هر بار خرید و فروش کسری از حساب خود اطمینان می دهد که در صورت برنده نشدن تجارت مقداری پول برای تجارت باقیمانده اید. اعمال ضرر و زیان نیز به محافظت از سرمایه شما کمک می کند.

چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند
کدام استراتژی معاملات برای Pocket Option بهتر است؟

همانطور که گفته شد ، هیچ استراتژی معاملاتی بر دیگری برتری ندارد. موفقیت به عنوان یک معامله گر نتیجه ثبات در انتخاب استراتژی مناسب و استفاده از آن در بازارهای مناسب است. این همچنین در مورد سرمایه و مدیریت عاطفی است.

بفهمید در کدام بازار معامله می کنید

شما باید یک بازار خاص برای تجارت انتخاب کنید. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه: دستورالعمل های انتخاب امن ترین جفت ارز برای معامله در Pocket Option.

درک بازار معاملات شما صرفاً شامل دنبال کردن جدیدترین تغییرات قیمت است.

با نگاهی ساده به نمودارهای قیمت می توانید به شما این ایده را بدهد که آیا بازار در یک روند صعودی ، روند نزولی یا نوسانی قرار دارد. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا وارد معامله شوید یا آرام بنشینید تا زمانی که بازارها برای تجارت مناسب تر شوند ، با استفاده از استراتژی خاص خود.

چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند
درک بازار بازاریابی در آن

زمان تجارت به اندازه مهم نبودن تجارت مهم است. بازارهای همراه با استراتژی معاملاتی شما باید به شما ایده دهند که مناسب ترین زمان برای ورود به موقعیت تجاری چیست.

چرا باید هنگام شروع کار فقط یک بازار در Pocket Option معامله کنید؟

چرا بیش از 90٪ از تمام بازرگانان پول خود را با Pocket Option از دست می دهند
چرا باید فقط با تجارت یک بازار شروع کنید؟

اگر کار خود را شروع می کنید ، پیشنهاد می کنم با یک ابزار مالی و ترجیحاً یک جفت ارز تجارت کنید. چرا؟ هدف اصلی شما باید کسب درآمد باشد.

خرید و فروش چندین ابزار در یک زمان باعث درآمد شما نمی شود. با این حال ، اگر درک بهتری از بازارها و همچنین استفاده از استراتژی مناسب معاملات Pocket Option داشته باشید ، احتمال کسب درآمد افزایش می یابد.

تمرکز بر روی یک ابزار مالی ، شناسایی استراتژی معاملاتی که در آن بازار درآمد کسب می کند ، آسان تر می شود. علاوه بر این ، شما درک بهتری از زمان بهترین بازارها برای معامله خواهید داشت.

به همین ترتیب ، هر زمان وارد معامله ای می شوید ، اطمینان بیشتری خواهید داشت.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!