اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند

اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند

معامله کردن یعنی ریسک کردن. گاهی ممکن است همه چیز را از دست بدهید. و اگر برای شما اتفاق افتاده است، شما تنها نیستید. اما فقط تعداد کمی داستان خود را به اشتراک می گذارند زیرا می ترسند در ملاء عام خجالت بکشند.

با این حال، یک معامله گر برای من ایمیلی ارسال کرد که در آن داستان خود را در مورد اینکه چگونه حساب Pocket Option خود را پاک کرده بود، ارسال کرد. این چیزی است که اتفاق افتاده است.

داستانی از اینکه چگونه یک معامله گر حساب خود را پاک کرد.

دو اسکرین شات به یک ایمیل پیوست شده بود. به نظر می رسید که او 4000 دلار در کمتر از 12 ساعت از دست داده است. او وارد 5 معامله 1 دقیقه ای بعدی شد و تنها یکی برنده شد.

اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند

شما به طور طبیعی احساس بد یا ناراحتی می کنید که کسی آنقدر پول را در مدت زمان کمی از دست داده است. من داستان را با برخی از معامله گران به اشتراک گذاشتم و آنها تعجب کردند که چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد؟

یک معامله گر حرفه ای دلیل آن را صرفاً با تجزیه و تحلیل تاریخچه معاملات استنباط می کند. اما چند اشتباه فاجعه بار وجود دارد که می خواهم به شما هشدار دهم.

اشتباهات مهمی که ممکن است به سرعت حساب Pocket Option شما را از بین ببرد

قرار دادن مقدار زیادی پول در یک معامله

قرار دادن مقدار زیادی پول در یک معامله

مواقعی وجود دارد که کاملاً مطمئن هستید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اسمش را حس ششم، احساس روده یا شانس بگذارید. مهم نیست نام، شما به احساسات خود اعتماد دارید و تصمیم می گیرید مقدار زیادی از موجودی حساب خود را در معامله بعدی سرمایه گذاری کنید.

چنین رفتاری با خطر بزرگی همراه است. اگر معامله شکست بخورد، شکست شما بسیار زیاد است.

اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند
قرار دادن بخش بزرگی از حساب خود در یک معامله

و این دقیقاً همان کاری است که معامله گر از یک ایمیل انجام داد. فقط در اولین معامله، او بیش از یک چهارم مبلغ اولیه خود را از دست داده بود.

تکرار این اشتباه تقریباً مطمئناً موجودی حساب شما را تخلیه می کند. تقریباً برای تاجر ما اتفاق افتاد. در تجارت دوم، او یک سوم از پول باقی مانده را سرمایه گذاری کرد. خوشبختانه برای او، معامله خنثی به پایان رسید. قیمت همان قیمت ورودی او بود، بنابراین او 1000 دلار پس گرفت.

طمع در انتهای سرمایه گذاری این همه پول در یک تجارت نهفته است. مردم پول آسان می خواهند، نمی خواهند منتظر بمانند. هر چه سریعتر و بزرگتر باشد، بهتر است. شما باید مراقب باشید و آماده باشید که تسلیم تکانه ها نشوید. کاری که باید انجام دهید این است که یک استراتژی مدیریت سرمایه معقول داشته باشید. اکثریت قریب به اتفاق معامله گران بیش از 2٪ از سرمایه اولیه خود را در یک معامله به خطر نمی اندازند.

اعتقاد به جام مقدس تجارت وجود دارد

برخی از معامله گران با استفاده از راهنمایی معامله می کنند. هیچ چیز بدی در مورد یک کمک کوچک وجود ندارد، اما وقتی آنها معتقدند که نکات جام مقدس آنهاست، مشکلات شروع می شود. اغلب راهنمایی ها خوب هستند، اما در زمان نامناسب داده می شوند تا از آنها سود ببرند. و بنابراین معامله گران حساب ها را پاک می کنند.

یاد آوردن! جام مقدس تجارت وجود ندارد. شما آن را از زبان اکثر معامله گران موفق خواهید شنید. هیچ راه جادویی برای ثروتمند کردن شما وجود ندارد.

موفقیت در تجارت به معنای محافظت از پول شما و افزایش تعداد معاملات سودآور است.

اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند
جستجو برای جام مقدس

آنچه به موفقیت کمک می کند استفاده از یک استراتژی مدیریت پول سازگار، کنترل احساسات خود و دانستن زمان مناسب برای ورود است و کجا نیست. حرفه ای ها نیز ضررهایی را تجربه می کنند. شما نمی توانید جهت بازار را با اطمینان 100% پیش بینی کنید. اما با یک استراتژی خوب و پایبندی به اصل محافظت از موجودی حساب خود در وهله اول، بازیابی زیان آنقدرها هم بزرگ و آسان نیست.

احساسی که با موفقیت تداخل دارد ترس است. ترس افراد را ناامن می کند و مطمئن نیستند که آیا تصمیماتشان درست است یا خیر. بنابراین آنها اطلاعات مورد نیاز برای ورود به یک تجارت سودآور را دارند، اما همچنان به دنبال یک نکته جادویی از یک مربی تجارت هستند.

متأسفانه در حالی که منتظر انعام بودند، بازار معکوس شده بود و خیلی دیر وارد شدند. به اصطلاح گورو چیزی از دست نداد، اما شخصی که به او اعتماد داشت پول خود را به خطر انداخت. به همین دلیل ممکن است ایده خوبی باشد که مسئولیت را به دست خود بگیرید. تا طرح معاملاتی خود را بسازید و سپس آن را اجرا کنید.

معامله در جهت مخالف روند

یکی دیگر از اشتباهات مرگبار که باید از آن اجتناب کرد، معامله در برابر روند است. روند نشان دهنده جهت قیمت است. بنابراین معامله در جهت مخالف چه فایده ای دارد؟ قطعاً می تواند حساب Pocket Option شما را پاک کند.

در زیر، نمونه ای از روند را خواهید دید. چه نتیجه ای می توان از آن گرفت؟

  • روند رو به افزایش است. به امید اینکه بازار در نقطه‌ای معکوس شود، معامله‌گر می‌تواند برای انجام یک معامله خلاف روند تلاش کند. وضعیت زیر را تصور کنید که در آن حتی بدون ترسیم خط روند، مشخص است که بازار در حال سقوط است. بدیهی است که در راه، همیشه اصلاحاتی وجود دارد. این حرکات را می توان نشانه ای از معکوس شدن روند خواند. اما در واقع، زمانی که یک معکوس واقعی رخ می دهد، ممکن است کمی طول بکشد. در نتیجه، مبارزه با روند فعلی می تواند یک سری معاملات از دست رفته را برای شما به همراه داشته باشد و حساب معاملاتی شما را تخلیه کند.
اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند
معامله بر خلاف روند
  • دو معامله یکسان در یک محدوده قیمتی. این نوع اشتباه ناشی از عصبانیت است. شما معامله ای را با قیمت مشخصی انجام داده اید. بازار به سمت دیگری رفت و شما ضرر کردید. صرف نظر از این، شما این احساس را دارید که بازار اشتباه می کند، نه شما، پس باید خودتان را ثابت کنید. شما سفارش را در همان نقطه قیمت ثبت می کنید و دوباره ضرر می کنید. بازار نگران شرایط احساسی شما نیست. این شانس یکسان برای کسب سود را برای همه فراهم می کند. این به شما بستگی دارد که از آن استفاده کنید یا نه.
اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند
نوردهی خود را چند برابر نکنید

تنظیم بازه های زمانی خیلی کوتاه

گزینه جیبی ویژگی بسیار جذابی را هنگام معامله مشتقات مالی ارائه می دهد. شما این امکان را دارید که یک بازه زمانی بسیار کوتاه را انتخاب کنید. و در نتیجه می توانید در مدت کوتاهی پول خوبی به دست آورید. با این حال، شما باید احساسات خود را کنترل کنید. بازه های زمانی کوتاه به این معنی است که شما فرصتی برای کسب سود سریع دارید. از سوی دیگر، ممکن است قبل از ورود به یک موقعیت معاملاتی جدید، زمان کافی برای تفکر منطقی نداشته باشید.

من نمی خواهم بگویم که معامله موقعیت های 1 دقیقه ای بد است. حتی ممکن است بازدهی بیشتر از بازه زمانی طولانی برای شما به ارمغان بیاورد. اما اگر زمان کافی برای فکر کردن به کارهایتان وجود نداشته باشد، ممکن است در نهایت بازنده شوید.

اشتباهات مهم معاملاتی که می تواند حساب Pocket Option شما را منفجر کند

همین اشتباه را چند بار تکرار کنید و موجودی حساب خود را خالی خواهید کرد. این همان چیزی است که از طریق ایمیل برای معامله گر اتفاق افتاد. او در طی پنج معامله متوالی 60 ثانیه ای 4000 دلار از دست داد.

این تمام چیزی است که در این موضوع می خواستم به شما بگویم. از اشتباهات خود خجالت نکشید. از آنها یاد بگیرید. و شاید اجازه دهید دیگران نیز از آنها بیاموزند. داستان های شکست خود را در بخش نظرات در زیر بنویسید.

قبل از سرمایه گذاری واقعی، مهارت های خود را در یک حساب آزمایشی رایگان Pocket Option تمرین کنید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!